Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 511 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/09/2021 19:45

4,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 185 000 KM

Shes Opel Corsa 2009/RKS

1.3 Nafte, me dy dyer.
Opel Corsa 1.3 ecoFlex
VITI 2009
KM 185000
MARSHI;Manual
Regjistrimi i pare ne Kosove ne Tetor 2019.
+4 goma te dimrit

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Fellne

Shpërndaje:

Veturat e fundit