Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 1661 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/09/2021 22:28

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E regjistruar

LLoji Viti
Kabriolet 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 280 000 KM

Vetura ne shitje Skoda Octavia

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit