Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 6895 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/11/2015 20:33

33,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 087 KM

golf 6R

shes veturen golf 6.R ka qip ne motorr benzin i ardhun nga zvicrra i pa doganum. info. tel. 049.424.669

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit