Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 8579 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/11/2015 21:58

10,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 260 KM

ne gjendje shum te mir

shes golf 5./2.0 diesel osht me tabela rks ka regjistrim servisat gjith ika me rregull shum ne gjendje te mir

Siguria dhe komoditeti


 •  Panoramë

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit