Vetura në shitje Mazda 3

Kjo veture ka pasur 1123 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/10/2021 14:08

3,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2006

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2300 cm³ 150 000 KM

SHES MAZDA 3

VETURA ESHTE E REGJISTRUAR \ VETURA KA 160 KUAJ FUQI GT VERSION

Siguria dhe komoditeti


 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit