Vetura në shitje Mercedes-Benz C 200

Kjo veture ka pasur 2975 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/10/2021 21:05

20,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 170 000 KM

Shes Mercedes C200 2015


Vetura posedon:
Senzora para dhe mbrapa
Kamer mbrapa
Senzora te shiut
Navigacion
Attention Assist (lajmeron kur vetura para fillon te frenoj)
Park Assist
AMG Line brenda dhe jasht
Fellga AMG
Kilometra: 170xxx
Etj.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit