Vetura në shitje Iveco Dayli

Kjo veture ka pasur 330 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/10/2021 08:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kamion 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2300 cm³ 160 000 KM

Iveco ne shitje 🇨🇭➡️🇽🇰

Shes iveco shum ne gjendjeme 160 mi te kalume 🇨🇭➡️🇽🇰 pres bleres serjoz ju pres 049 340 047 ndrrim i mundshem

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit