Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 19087 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/01/2022 10:28

16,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 240 000 KM

Audi A6


audi a6 s line full opsion
S6 paket
3.0 diesel 204hp
viti 2012 full opsion 241.000km t garantume
-keyless go ( hapje dhe mbyllje me gisht )
-Senzor tejkalimi
-pasqyret e errsuara per drita t gata
-ulset me memorje
-ulset extra te audi a8 me nxemje dhe ftohje
-auto pilot (mi njek vijat e bardha)
-distronic (mi nejt kerrit mrapa)
-kamer
-shiber
-Klima para & MRAPA
-Air Matic ( amortizerat me ajer )
fellne R19 me goma te reja
044161168

Shpërndaje:

Veturat e fundit