Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 55 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/10/2021 21:18

4,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 146 000 KM

BMW 320

Vetura eshte e ardhur nga zvicrra ne gjendje te mir e ruajtur modeli Facelift e46 posedon Sensor t dritave automatik Tempomat Ulse me rrym Xhamat elektronik Kilometra origjinale Klima funksionale 2 par fellne me 2 par goma dimer ver Gjitha paisjet percjellse dhe gjithqka funkcionale per me shum info 049-726-356

Shpërndaje:

Veturat e fundit