Vetura në shitje Mercedes-Benz 220

Kjo veture ka pasur 134 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/10/2021 21:17

11,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 250 000 KM

Vetura ne shitje Mercedes-Benz 220

Mercedes Benz C220 Shitet Makina ne gjendje shum te rregullut optike dhe motorrike. Viti 2008 262xxxx Km te Kaluara dhe vetura eshte ende ne levizje … Servisin e bere me Date 14.10.2021. Dhe Gomat e dimrit te Viti 2020.

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit