Vetura në shitje Honda Shuttle

Kjo veture ka pasur 3999 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/11/2015 21:52

2,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Minivan 1999

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Gjelbër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2300 cm³ 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shes veturen honda shutlle

vetura eshte ne gjendje shume te mire honda shuttle 2.3 benzin
ka 7 ulse automatik ne vollane komoditete shume stabile ne vozitje
familjare eshte benzine edhe plinine e ka te montuare ka servisine e kryere
ka regjistrime edhe 8 muaj

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit