Vetura në shitje Kia Sportage

Kjo veture ka pasur 1058 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/10/2021 16:11

9,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 164 000 KM

KIA SPORTAGE

Kia Sportage
2.0 diezel, 4x4, automatic, senzor parkingu, dritat xenon .etj.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit