Vetura në shitje BMW 116

Kjo veture ka pasur 1367 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/01/2022 20:55

8,400 EUR
8,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Bmw 116d 2012 Facelift Full Extra me Dogan

Bmw 116 2011 2.0disel Facelift Full Extra

Vetura eshte e sapoardhur dhe doganuar nga Gjermania eshte full opsion dhe e gatshme per qdo lloj prove dhe i ka serviset e kryer ne shtator ne gjermani.

Vetura Posedon : Start/Stop , Shiber , Pulla n’timon, Navigacion , Klimatronik , Karrikat me nxemje , Xenon , Bi-Xenon Led , shtopat Led Facelift , Sensora te shiut , Sensora te Parkingut (M) , Fellne me goma tmira , Pasqyret i palohen me qels , Mbylljen me pull n’brav , 2Qelsa , Liber te Servisit , Aux , Abs , Airbag etj …

📲048-80-30-85
📲044-80-30-85

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit