Vetura në shitje Kia Sportage

Kjo veture ka pasur 2333 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/10/2021 22:18

9,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 163 000 KM

Kia sportage 2.0 automatik

Kia sportage 2.0 automatik. 4x4, xenon, regjistrim deri qershor 2022

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit