Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 1996 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/01/2023 21:34

5,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 260 000 KM

Polo 2011 Disel me Dogan

Polo 1.2tdi 75ps 2011 Manual

Vetura eshte e sapoardhur dhe doganuar nga Gjermania.

Vetura posedon; Klim, Abs, Esp, Xhamat Elektronik, Liber t’servisit, 5shpejtsi etj…

Shpërndaje:

Veturat e fundit