Vetura në shitje Honda Tjetër

Kjo veture ka pasur 490 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:31:55

1,799 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 2

Kubikazha Kilometrazhi
125 cm³ 43 000 KM

Honda FES 125 S-Wing. ABS 🇨🇭🇨🇭2011🇨🇭🇨🇭Sapo Ardhur nga Zvicra

Shite Grand Skuteri
Honda FES 125 S-Wing
Viti 2011
Me ABS
Igjeksjon
4 Takt
Frnat Me Disk Para Dhe Mbrpa
Bagazhin Mbrapa
Xhami i Madh Perpara
Sapo Ardhur Prej 🇨🇭ZVICRES 🇨🇭21.10.2021
Me Dogan Pagume
Librat Te Servis Km Garantume 100%
I Garantura Jo Aksident 100%
I Pa Vozitur Kosov
Qmim 1850 €uro
Info +383 49 819 919

Shpërndaje:

Veturat e fundit