Vetura në shitje Land Rover Range Rover Sport

Kjo veture ka pasur 596 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 14:35:57

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 0 240 KM

RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER SPORT

Tel : 049-856-661
Tel : 049-425-830
Viber : +38349856661

I DOGANUAR
Range Rover Sport HSE
306 PS
Kubikazha ( 3.0 Diesel )
Viti i Prodhimit 2015
Automatik
Display multifunksional
Board-Computure
Timon multifunksional
Timon me nxemje
Shpejtesi n timon F1
Navigacion eurpoian me touch
Distanc control ( vet frenim ne rast rreziku)
Lan assist
Keyless ( hapje dhe mbyllje pa qels )
STAR / STOP
Senzora parkingu 360 dhe kamer
Full Led para Full Led mbrapa fara robotike
Nxemje ne ulse para dhe mbrapa
Ulse lekur me memorje
Pasqyre paluese dhe me nxemje
Kuk terheqese me palosje
Sistem zerimi Aux,Bluetooth,Cd,mp3.
Vetura esht n gjendje perfekte teknike dhe optike me te gjitha serviset e kryera n koh me liber servisi

Shpërndaje:

Veturat e fundit