Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 7706 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/12/2015 08:27

2,700 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 1999

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Verdhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
600 cm³ 135 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Lemi

 • Prishtinë
 • 049 176 757 ose viber +377 44 403 287

Smart 600 cc benzin automatik ndrrimi mundshem me vetur me te madhe automatik

Shes smartin ne gjendje shum te mir teknike e rexhistruar rks ne emrin tim ka regj deri ne fund te marsit 2016 ju garantoj qe nuk esht ne asnje bank ne hipotek me te gjitha opsionet aktive per info me te hollsishme kntaktoni ne nr tel 049 176 757 ose viber +377 44 403 287 ndrrimi i mundshem me vetur me te madhe automatik

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit