Vetura në shitje Mercedes-Benz B 180

Kjo veture ka pasur 1675 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/12/2021 08:47

14,400 EUR

(Çmimi)


14,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 238 000 KM

Shitet Mercedes B Class, 2017

Automatik 7G tronik plus manual
08/ 2017
239.000 km me libra te servisit + online
Isofix sistem
Start Stop
Auto Hold
Auto Off
Dynamic select / Komfort - Sport - Individual - Eco
Led high performace / Xenon
Ambient Light
Karikat me nxemje
Senzor shiu
Full lekure
Tavani i zi ( Antracid )
Tempomat
Navi dispay te madh
Kamere
I prodhuar ne Gjermani per Norvegji
I ardhur nga Norvegjia i doganuar dhe regjistruar para 5 muje
Goma te reja
I sapo servisuar per per 25.000 km
Etj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit