Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo shpallje ka pasur 1440 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/12/2021 20:40
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

7,500 EUR
7,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 0 190 KM

Polo 1.6tdi 2012 190km Bluemotion

Polo 1.6tdi 190km 2012 me Dogane Bluemotion.

Ju garantojme per kilometrat e vetures.

Vetura eshte e sapoardhur nga Gjermania ne gjendje komplet te rregullt dhe doganen e paguar.

Vetura Posedon : Klimatronik , AutoHold , Radio , Aux , Abs , Esp , Xhamat elektronik , 5 Shpejtsi , Liber te Servisit , Hollogenka , Fellne me goma t’mira etj …

📲048-80-30-85
📲044-80-30-85

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha