Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1781 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/06/2022 09:41

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 252 000 KM

Audi A3 2.0 Sline FullOpsion 2013

Shitet vetura Audi A3 2.0 S-line ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe optike me libra servisi dhe pa asnji lloj investimi,esht e pastert si brenda dhe jasht servis te madh te perfunduar dhe km te garantuara,vetura eshte FullOpsion opsionet e vetures:
2.0
S-line
6-Shpejtesi
ABS,ESP,AIRBAGS
Bluetoth,Usb
Klim AC 2 Zonale
Karriga Sport
Karriga Me Nxemje
Karriga Me Frymje
Mbshtetese Dore
Radio Cd
2x Sd Card
Navi
Timon Lekure
Timon Multifunksional
Komanda Ne Timon
Timon S-line
Tempomat
BoardComputer
Sistem Vozitje Ne 5 Menyra
Comfort,Auto,Dynamic,Individual,Efficiency
Drive Select
Auto Hold
Start Stop
Drita Led Para
Led Mbrapa
Drita Automatike
Drita Mjegulle Para Mbrapa
Sensor Parkimi
Sensor Shiu
4x Gjama Elektronik
Gjama Me Ngrohje
Gjama Te Erresuar Ne Librez
Pasqyre Elektronike
Pasqyre Me Nxemje
Stopa Ne Pasqyre
Pasqyre Antirefleks
Pasqyre Qe Kthehen Ne Rikferc
Drita Ne Dyer
Drita Ne Brava
Drita Te Komt
Pedale Crome
Mbyllje Automatike
2 Qelesa
4x Goma Te Reja
Servis Te Madh Te Perfunduar:
Rrip Dhembzor
Pomp Uji
Filtra 4
Vaj
Fellne Original Audi 17'
Goma Vere Te Reja 17'
Vetura Eshte ne gjendje perfekte e gatshme per prov dhe perkthim te menjehershem,e garantuar per dokumente,denim dhe hipotek.
Nr.Kontaktues:049-488-669

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit