Vetura në shitje BMW 318

Kjo veture ka pasur 3518 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/11/2015 17:31

1,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 1987

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 120 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

bmw

lemozin

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Alarm

  •  CD

  •  Hidraulik


Shpërndaje:


Veturat e fundit