Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1370 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/12/2021 17:54

10,700 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Tjetër 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Vetura ne shitje Audi A3

Shes audi a3 quattro,me 234xxx km,ka tempomat ka distanc,eshte me panoram,start-stop en pull,dritat led para mbrapa,me senzora,ka telekomanden per klim me lshu nga jasht(webasto),ka dy çelsa,sistemi i zerimit bang&olufsen,eshte model i s-line.

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit