Vetura në shitje BMW X5

Kjo veture ka pasur 1879 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/01/2022 20:39

16,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
4000 cm³ 227 000 KM

BMW X5 40D 2012 x-Drive FULL OPSION

BMW X5 40D 2012 x-Drive FULL OPSION

EXECUTIVE PAKET
BMW X5 40d x-Drive
TWIN TURBO
306 PS
Viti : 2012
Kilometra: 227K
CAMERA 360•(shkall)
HEAD UP DISPLAY
DYERT MBYLLEN ME VAKUUM
PKG
GOMAT 19
Karburanti : Diesel
NAVIGACION
FULL PANORAM
LED
KOMFORI : LEKUR TE KREMTË
STOPAT LED
AUTO HOLD
TEMPOMAT
TIMON LEVIZES
START - STOP
LESS GO
PERDE
MBYLLJE ME GISHT
BLUETOOTH / AUX / CD / USB
XHAMA TE ERRESUAR MBAS FABRIKISHT
SENSOR PARKIMI PARA - MBAS
TIMON F1 ELEKTORNIK
NXEMJE NE TIMON
BAGAZHI MBYLLJE ME BUTON
KARRIKAT ELEKTRONIKE ME MEMORIE
KARRIKAT ME NXEMJE DHE KLIM PARA / MBAS
SERVISET TE GJITHA TE KRYERA ME LIBER TE SERVISIT

PER ME SHUMË INFO, NA KONTANKTONI;
Mobil:045994239
Viber/Whatsapp:+38345994239

Shpërndaje:

Veturat e fundit