Vetura në shitje Lamborghini Countach

Kjo veture ka pasur 583 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/01/2022 22:18

2,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2000

Karburanti Marshi
Gas(Plin) Tiptronik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 20 000 KM

Vetura ne shitje Lamborghini Countach

Siguria dhe komoditeti


  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit