Vetura në shitje Mitsubishi Carisma

Kjo shpallje ka pasur 819 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/01/2022 18:27
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

2,450 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 257 000 KM

Shes URGJENT veturën Mitsubish Carisma - 2450€

Shitet Mitsubishi Carisma në gjendje shumë të mirë. Vetura ka këto veçori: 1.9 diezel, viti 2004, 257.XXX Km të kaluara, klimë, karrigat me nxehëse, xhamat elektrik, ABS, Tempomat, Airbag, etj.
Vetura nuk ka denime dhe nuk është në hipotekë dhe nuk ka regjistrim.
Pres blerës serioz, sepse vetura është familjare.
Çmimi: 2450€.
Për më shumë informata kontaktoni:
Naim Halilaj, Rahovec. Nr. tel: 044944196 / 043944196

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Navigacion

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha