Vetura në shitje Citroën Berlingo

Kjo veture ka pasur 670 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/01/2022 18:28

1,750 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2006

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 170 000 KM

Shes pick up CITROËN BERLINGO

Shitet picup Citroën Berlingo. Në gjendje shumë të mirë. I servisuar. 1 vit regjistrim. Për informacione shtesë mund të më kontaktoni në numrin e telefonit: 044-944-196/ 043-944-196. Çmimi 1750.

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

Shpërndaje:

Veturat e fundit