Vetura në shitje Mercedes-Benz Vito

Kjo veture ka pasur 2795 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/01/2022 10:37

5,000 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 250 000 KM

Mercedes Benz Vito 111 CDI Long

Shes Mercedes Benz Vito 111 CDI
Motori ; 2.2 110 PS
Kilometra : 250000
Marshi : Manual 6 Shpejtesi
Regjistrim RKS 7 muaj
Posedon KLIM A\C
I ka 6 Ulse
Radio me Bluetooth
Mbyllet me Central
Xhamat dhe Pasqyret Elektrike
Serviset e kryera
Goma M+S te rreja
Tempomat

Kontakt ; 049112434

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit