Vetura në shitje Renault Laguna

Kjo veture ka pasur 984 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/01/2022 18:57

1,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 250 000 KM

Shes Renault Laguna 1.9dci Dizel Klimatronik

Shes Renault Laguna 1.9dci Dizel Klimatronik, Manual, Radio CD, Tempomat Regjistrimi i skaduar Posedon 4 Guma Vere Fellne dhe 2 te dimerit bandash Per me shum na kontaktoni ne numrin +38343766543

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit