Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 8482 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/02/2022 21:10

14,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

SHITET VETURA PASSAT TDI 2.0 HIGHLINE

SHITET VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE 2015 AUTOMATIK DSG

PANORAM
KLIMA TRONIC
NAVIGACION
KARRIGA NXEMJE
TEMPOMAT
RADIO DHE TOUCHSCREEN
SENSORA PARKINGU
PEDALE TE CELIK INOX
DRITAT LED XENON BIXENON PARA MBRAPA
DISTRONIC
SHPEJTESI NE TIMON
BOARD COMPUTER
GJAMA ELEKTRONIK
KARRIGA ME NXEMJE
AUTOMATIK DSG

TE GJITHA SERVISET E KRYERA
NE GJENDJE PERFEKTE

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit