Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 2689 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/02/2022 18:31

4,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 335 000 KM

golf 4

shitet golfi me dy tkque 130 ps viti i prodhimit 2002

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit