Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 1018 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/02/2022 17:51

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 299 000 KM

Golf 4 1.9 TDI Klimatronik

Shitet Vetura Ne Gjendje Komplet Te Rregullt Fizike Dhe Optike

-Golf 4 1.9 TDI
-Klimatronik
-Xhama Elektrik
-Abs
-Esp
-Airbag
-Fellne Alumini 16”
-Vetura eshte shume e rujtne dhe ne gjendje te mire
-Ndrrim i mundshem
Tel +383 45 671 025

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit