Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 5320 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/12/2015 07:03

9,450 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 176 041 KM

Audi a4 2.0TDI automatik

Audi a4 2.0TDI
KM 176041
VITI 2006
Posedon
Automatik
Tiptronik
Shpejtesi ne vollan
ABS
ESP
Navigacion
7 Shpejtesi
CD player
DVD player
Sensor Parkingu
Klim Automatike
Mbyllje Qendrore
Xhama Elektronik
ABS
Alu Felga
Timon Hidraulik
Hollogenga
7 CD-ja
Pulla ne vollan
Regjistrim edhe 11 Muaj
ETJ ETJ
Nr kontaktues 044954622 049115169

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit