Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1142 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/03/2022 16:59

9,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 221 000 KM

GOLF 6 2.0 MATCH 2012

Golf 6 2.0 Match 2012
* 2.0 , 103kw - 140ps
* Viti 4/2012
* Ulse gjysem lekur me nxemje
* Klim automatike dy zonale
* Xhama Te Zi Fabrikisht
* Xhama dhe pasqyre me rrym
* Navi ,
* Dy qelsa
* Senzora
* Senzora shiu
* Goma te reja dimri
i ardhur nga Gjermania - regjistrimi i dyte ne ks - 1 pronar
ndrrim nuk boj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit