Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 935 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/03/2022 16:41

9,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


10,200 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 231 000 KM

Audi A3 2012

Shes audi A3 me dypar fellne dy par goma
Me te gjitha serviset e kryera
Veq me dogan
Kerri osht tip top ska nevoj per asni investim

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit