Vetura në shitje Land Rover Range Rover Sport

Kjo veture ka pasur 925 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/04/2022 20:58

19,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 244 780 KM

RANGE ROVER SPORT Facelift

Vetura Range Rover Sport 2011 Facelift Model
Viti 2011
3.0 Diesel 248 PS
Posedon:
* Libër Servisi
* 2 Qelsa
* Goma të rreja
* Drita Bi-xenon
* Xhama të pasëm të errësuar fabrikisht
* Ulse me lëkurë të shpuar për ajrosje
* Tempomat
* 4x4 sistem për ngrehje me mundësi ndryshimi varësisht prej terenit.
* Amortizerë me ajër (ngritje dhe ulje me pullë)
* Shpejtësi në timon
* Klimë 2 zonale
* Bord Kompjuter
* Xhama Elektronike
* Pasqyra Elektronike
* Timon me lëvizje elektronike
* Radio / CD / DVD / AUX / USB
* Senzora parkimi para-mrapa
*********************
Në gjendje shumë të mirë teknike dhe vizuele (exterior-interior)
Nuk ka nevojë për asnjë investim.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit