Vetura në shitje Fiat Marea

Kjo veture ka pasur 2273 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/12/2015 11:35

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Karavan 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Suharekë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat

Siguria dhe komoditeti


  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Xhama me ngrohje

  •  Drita mjegulle

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike

  •  Senzorë shiu

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit