Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 4767 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 14:50:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

AUDI Q5 2.0 TDI

AUDI
AUDI Q5
2.0 TDI
Quattro
Viti i Prodhimit/2014
177 HP
Facelift
Automatik
Full Led
S-Line
Senzora parkimi
190mij KM
Komanda në timon
2 Qelsa
Nr.kontaktues 046/650/650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit