Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 1392 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:53:27

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 3 000 KM

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI S LINE 12/2017

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI S LINE 12/2017, E Doganuar.

* Viti i prodhimit 12/2017.
* NAVIGACION MAXI (Navigationssystem Professional)
* Senzora Parkingu
* Karrika RECARO (Sport)
* Nxemje ne Karrika
* KLIMATRONIC
* Dritat Para XENON dhe BIXENON
* Drita Para LED
* Drita Mrapa LED
* Komanda ne Vallon
* StarStop System, Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Pedale në çelik inox
* CD CHANGER me 6 CD
* Trupi galvanizuar (Nuk Ndryshket)
* Timon lëkure multifunksionale me dekor alumini
* Ndriçimi i pllakave në teknologjinë LED
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Sistemi i Hapjes dhe Mbylljes se Gepekut ne menyr Automatike ( Me Pulle)
* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona,
veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas
* Kontrolli i Klimes Mrapa
* ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme
* Drejtues progresiv: përshtatja e devijimit të drejtimit në situatën e ngasjes
* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese
* Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme
* Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves
* Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm

Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 859 839

Shpërndaje:

Veturat e fundit