Vetura në shitje BMW 335

Kjo veture ka pasur 6956 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/05/2022 11:04

22,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Portokalle 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 148 000 KM

BMW F30 335i Xdrive 350 PS

Shitet Bmw F30 335i xdrive
Viti i prodhimit 2013
Motorri 3.0 Benzin N55
Marshi Automatik ( XHP Tuned )
Dinan Air intake
Intercooler Wrangler
Senzor Parkimi
Karrikat Memory
Fellne 20 inch BMW Original
Spoileri Original i M3
Zërimi Harman Kardon
Spiralet ST
350 PS
KM: 148.000
Ngjyra: Portokall/Zi (Ne libreze)
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer dhe me kilometra te garantuara.

046 400 401
Vigani

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit