Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 1074 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/05/2022 16:16

17,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
300 cm³ 2 000 KM

Audi A6 3.0 TDI Quattro 2013🇩🇪Full opsione Vetem me Dogan t paguar

Audi A6 3.0 TDI Quattro 2013🇩🇪Full opsione Vetem me Dogan t paguar


AutoSalloni Altini🚘
Magjistralja Mitrovicë-Prishtinë
Nr kontakt 049-848-248(Viber Whatsapp)

Audi A6 3.0 TDI Quattro 2013🇩🇪Full opsione;Headup Blind Spot Side Asist Kamer mbrapa Senzor dritav t gata Senzor shiu Gepekun me rrym keyeles.Amortizimin mbrapa me jastak.Vetura osht ne gjendje te rregullt Vetem me dogan t paguar, 210,000KM t Garantuara.E gatshme per qfardo kontrolle,Vetur e Garantuar!

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Bluetooth

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Pasqyra elektrike

  •  Ulëse me nxemje

  •  Navigacion

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit