Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 994 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/05/2022 16:21

5,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
300 cm³ 0 240 KM

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO VITI 2005 KLIMA TRONIKE NAVI LLUPA GJENDJE PREFEKTE RKS

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO VITI 2005 KLIMA TRONIKE NAVI LLUPA GJENDJE PREFEKTE RKS
AutoSalloni Altini🚘
Magjistralja Mitrovicë-Prishtinë
☎️Nr kontakt:049-848-248(Viber Whatsapp)

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Panoramë

  •  Bluetooth

  •  Senzorë parkimi

  •  CD

  •  Fellne

  •  Ulëse me nxemje

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit