Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 1510 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2022 00:03

9,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 2 000 KM

MERCEDES-BENZ C220 CDI AVANGARD 2008 AUTOMATIK FULL OPSIONE GJENDJE EKSTRA TMIR I SERVISUAR

MERCEDES-BENZ C220 CDI AVANGARD 2008 AUTOMATIK FULL OPSIONE GJENDJE EKSTRA TMIR I SERVISUAR


AutoSalloni Altini🚘
Magjistralja Mitrovicë-Prishtinë
Nr kontakt 049-848-248(Viber Whatsapp)

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Bluetooth

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Pasqyra elektrike

  •  Navigacion

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit