Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 895 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/05/2022 17:39

3,650 EUR
1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 354 000 KM

Passat B5 2.5 V6 TDI 4Motion Automatik RKS

PASSAT 2.5 V6 TDI 4Motion Automatik
Full Opsione
Gjendje Perfekte - Per Marakli
Specifikat E Vetures:
-Motorri 2.5 V6 TDI 150HP(Ps)
-Viti I Prodhimit 2003
-Servisat E Kryer Gjithmone Me Kohe
-Rrypi Dhembezor I Ndrrum
-Komplet Seti I Trapit Para Dhe Mbrapa I Ri
-Menjaqi Komplet I Servisuar Dhe Ulja E Nderruar
-Klima E Mbushur Dhe Funksionale
-Modeli Highline
-Ulese Lekure Me Nxemje
-Pulla Ne Vollan
-Navigacion
-Tempomat
-Xhama Me Rryme
-Bord Kompjuter Te Madh
-Kuke Per Terheqje etj
-RKS I Skaduar
-Kilometra Te Garantuara Me Liber Servisi
Vetura Eshte E Gatshme Per Qdo Prove Dhe Nuk Ka Nevoje Per Asnje Investim
- Per Me Shume Info +383 45 671 025

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit