Vetura në shitje Audi R8

Kjo veture ka pasur 599 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/06/2022 18:37

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kabriolet 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
5200 cm³ 63 000 KM

AUDI R8 5.2 V10 QUATTRO 525HP 2014 “Pa Dogan”

Shitet Vetura Ne Gjendje Perfekte
Audi R8 5.2 Benzin V10 Quattro 525HP
Viti I Prodhimit 2014
Km 63.500 Te Garantuara
Vetura esht Full Opsine
E Gatshme Per Prove
Tel 045 671 025

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit