Vetura në shitje Peugeot 208

Kjo veture ka pasur 495 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/06/2022 09:46

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 142 000 KM

Peugeot 208 1.4 E-HDI Automatik 2012

Shitet Peugeot 208 1.4 E-HDI Automatik Viti Prodhimit 2012 e sapo ardhur nga gjermania me 142.xxxKm te Garantuara Vetura mund Te Shitet Me Dogan dhe Pa Dogan Vetura Posedon , Shpejtesi ne Timon F1 , Klima Tronic , Senzora Parkingu Mbrapa , Senzor ne Pasqyre , Senzora te shiut , Auto Start/Stop , Pasqyre me Nxemje , Xhama Elektronik , Lleda Para dhe Mbrapa , Tempomat , Navigation , Bluetooth Telefon Radio CD MP3 , Aux , USB , Liber Servisi , Dy Qelsa Etj Per Me Shum Info TEL: 044 406 206 Viber: +383 44 406 206

Shpërndaje:

Veturat e fundit