Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1100 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/06/2022 15:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

VW GOLF 6 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012

Shitet GOLF 6 GTD 2.0 TDI 125kw 170Ps Automatik DSG Viti Prodhimit 2012 i sapo ardhur nga Gjermania Me 230.000KM Vetura Mund Te Shitet me Dogan dhe Pa Dogan Full Ekstra Vetura Posedon , Clima Tronik , Navigation , Lleda Para dhe Mbrapa , Xenon Bi-Xenon , Ulse me Nxemje , Senzora Parkingu Para Dhe Mbrapa , Senzora Te Shiut , Senzor ne Pasqyre , Bluetooth Telefon , Chip , Aux , USB , Komanda ne Timon , Shpejtsi ne Timon F1 , Dy Qelsa , Liber Servisi , Per Me Shum info TEL : -> 044 406 206 Viber : -> +383 44 406 206

Shpërndaje:

Veturat e fundit