Vetura në shitje Honda Tjetër

Kjo veture ka pasur 845 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:51:18

1,599 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
125 cm³ 26 000 KM

Honda Ps 125i Viti 2013 sapo Ardhur Nga Zvicra Me Dogan

Honda PS 125cc Ingjeksjon
Ftofja me Dhadnjak
Viti I Prodhimit 2013
I Ardhur Nga 🇨🇭Zvicra🇨🇭
Me Dogan Pagume
Qmim 1800 euro
Gomat e Reja Para Dhe Mbrapa
Servis I sapo Kym 03.08.2022
Gjendje Tip Top

Shpërndaje:

Veturat e fundit