Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 2493 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/01/2023 11:35

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 36 000 KM

Vw Golf 6 1.6 TDI model 2013

Vw Golf 6 Comfortline,
1.6 TDi (1,598 ccm),
77kw / 105hp,
Disel - EURO 5,
model 2013,
me liber te servisit me full histori,
me te gjitha serviset e kryera,
dy qelsa,
autohold,
klimatronik (klim 2 zonale),
karrikat dhe elektrike,
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
radio, navigacion,
cd, ssd, blue-tooth,
esp, abs, arb
tempomat,
central alarm,
i sapo ardhur,
dogana e sapo paguar,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
veture familjare me shpenzime shume te vogla,
fellne te bukura dhe goma te reja ,
per me shume info ne +383 44 40 99 22.

Shpërndaje:

Veturat e fundit