Vetura në shitje Mercedes-Benz C 200

Kjo veture ka pasur 1812 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/01/2023 09:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2143 cm³ 240 000 KM

Mercedes C 200 CDI BlueEfficiency Classic

Mercedes-Benz C-Class
C 200 CDI (2,143 ccm)
BlueEfficiency Classic
100 kW / 135 HP
240000 KM
Automatik
Diesel - EURO 5
klimatronik (klim 2 zonale),
karrikat me ngrohje dhe elektrike,
timon multifunksional (komanda),
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
senzor para dhe mbrapa,
radio, navigacion,
cd, ssd, blue-tooth,
esp, abs, arb
tempomat,
central alarm,
i sapo ardhur,
dogana e sapo paguar,
me liber te servisit me full histori,
me te gjitha serviset e kryera,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
goma te veres dhe fellne.

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit